21 травня 2022 року, в рамках проекту OPENING THE BORDERS, було організовано віртуальну зустріч студентів ТДАТУ та студентів аргентинської мовної школи. Темою відеоконференції було обрано стиль життя молоді, а каталізатором дискусії слугували створені учасниками заходу короткі відеокліпи про різні аспекти життя сучасних українців та аргентинців. Відеороботи віддзеркалювали актуальні цінності молодого покоління – свободу, незалежність думок, спілкування із друзями, здоровий спосіб життя тощо. Зокрема, українського автора відеоролика надихнули теперішні події та, як результат, було презентовано мікс позитивного й негативного – про війну в Україні та перемогу вітчизняного бенду Kalush Orchestra на музичному конкурсі Євробачення-2022.

Крім того, учасникам зустрічі було запропоновано гру «Jeopardy», яка містила категорії «Relationships», «Education»,  «Pastime», «Fashion» у річищі провідної теми заходу.  Працюючи у командах, студенти обирали питання з категорій та отримували бали за правильні відповіді від 100 до 1000 балів, у залежності від складності питання.

Сподіваємося, що студенти не лише розглянули характеристики ціннісно-орієнтаційного портрету української та аргентинської молоді, а також отримали задоволення від взаємодії з представниками іншої культури!

Наталя Нісаноглу, викладач кафедри іноземних мов ТДАТУ,

координатор інтеркультурного проекту OPENING THE BORDERS