29 листопада 2019 року співробітники кафедри іноземних мов – старший викладач Кривонос І.А. та викладач-стажист Гладких Г.В. – на чолі з керівником відділу профорієнтаційної роботи ТДАТУ Циновською Т. Т. щиро привітали з ювілеєм Костянтинівську ПЕРШУ школу – нині Костянтинівське районне НВО Гімназія – Мала Академія наук № 1 «Таврія» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

Незважаючи на серйозний привід заходу – поважний вік школи, атмосфера теплоти і надійності негайно огорнула усіх присутніх – і тих, хто  готував чудовий концерт, і гостей, щедрих на захоплення та оплески. Душевність свята і елегантність вчителів вкотре підтвердили основні призначення школи – підтримувати, розвивати, плекати, виховувати!

Делегати від університету подякували адміністрації, вчителям та батькам гімназії за талановитих, обдарованих випускників – нинішніх і майбутніх студентів ТДАТУ – та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між закладами освіти.

Ст. викладач кафедри іноземних мов

Кривонос І.А.

Vitannia_1_29_11_2019