Вибір професії – це складна справа, яка потребує ретельного вивчення багатьох факторів. По-перше, необхідно визначитись із власними інтересами та познайомитись з якомога більшою кількістю професій. По-друге, треба знати в яких закладах освіти можна отримати ту чи іншу професію. Зорієнтуватись в великому розмаїтті спеціальностей та навчальних закладів, отримати корисну інформацію про особливості вступу до вищого навчального закладу, коректно обрати предмети зовнішнього незалежного оцінювання та відповісти на багато важливих питань допомогає професійна орієнтація випускників.

Кафедра іноземних мов продовжує працювати з 11 класами шкіл Мелітопольського району, намагаючись приділити увагу кожному одинадцятикласнику. У вівторок 13 жовтня 2020 року старший викладач кафедри Світлана Шевченко та викладач Ганна Гладких разом з к.ек.н., доцентом  кафедри  фінансів, банківської справи і страхування Наталією Рубцовою з профорієнтаційною метою завітали до Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія». Довгоочікувану зустріч адміністрація школи запропонувала провести в одній з альтанок на шкільному подвір’ї. Представниці університету докладно розповіли про напрями підготовки та якість освітніх послуг, сфери майбутнього працевлаштування та закордонні практики, представили перелік спеціальностей та орієнтовний вибір предметів ЗНО. Наталія Рубцова, як представник факультету економіки та бізнесу, приділила особливу увагу спеціальностям економічного напряму.

Зустріч проходила дуже жваво та продуктивно. Учні задавали багато цікавих питань, що свідчить про їх небайдужість до власного вибору, такого непростого й важливого. Попереду їх чекає навчальний рік, протягом якого випускникам слід остаточно визначитись зі своїм подальшим шляхом. Побажаємо їм зробити вірний вибір!

Викладач кафедри “ІМ”

Гладких Г.В.