«When the Halloween pumpkins are gone,

And the leaves have all fallen to ground,

When the air has turned windy and cold,

Then Thanksgiving will soon be around…»

26 листопада викладачі кафедри іноземних мов Лемещенко-Лагода В.В. та Сімкіна М.А. разом із студентами механіко-технологічного факультету (група 21 АІ) та факультету інженеріїї та комп’ютерних технологій (група 11 сКН) організували та відсвяткували День подяки («Thanksgiving Day»). Метою свята було ознайомити студентів із американськими традиціями та звичаями святкування Дня подяки.

День подяки або «Thanksgiving Day» – це традиційне свято жителів Сполучених Штатів Америки та Канади, яке відзначають з 17 століття. У цей день американці та канадці збираються разом зі своїми родинами та друзями, щоб подякувати Богові за жнива, за хліб на столі та за добро, що панує навколо.

Студенти 21 АІ та 11 сКН груп брали активну участь у святкуванні: відповідали на запитання, виконували завдання, змагалися командами, розвивали навички аудіювання та усного мовлення, створювали свої постери та вітальні листівки. Капітани команд Курашкін Олександр (21 АІ) та Фесенко Олег (11 сКН) гідно представили свої команди у конкурсі капітанів, показавши високий рівень володіння англійською мовою. Переможцями у святковому змаганні стали студенти групи 21 АІ.

Студенти та викладачі провели цей День подяки у дружній та теплій атмосфері та пообіцяли, що  і надалі будуть підтримувати традиції цього свята.

Лемещенко-Лагода В.В.,

Cімкіна М.А.,