Заохочення викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного до участі у всеукраїнських та міжнародних проєктах задля презентації власних наробіток є одним із пріоритетів діяльності нашого університету.

На початку лютого 2022 р. викладач кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода виступила у ролі координатора та спікера тренінгового проєкту «Grantwriter I», що був організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, і проходив з 3 по 6 лютого у м. Славсько Львівської області.

Проєкт об’єднав молодих учених з усіх регіонів нашої країни. Головною метою Проєкту було підвищення рівня обізнаності молодих вчених щодо написання грантових заявок українською та іноземною мовами, активне залучення молодих вчених до участі у всеукраїнських, міжнародних грантових та конкурсних програмах.

Вікторія Володимирівна виступила перед учасниками з доповідями на наступні теми: «Гранти та донори; мета, цілі діяльності та головні завдання: визначення понять “грант” та “донор”; у чому полягає основна мета та цілі діяльності донора, які головні завдання ставить перед собою грантодавач та як їх зрозуміти», а також «Анотація проєкту українською та англійською мовами», «Самоаналіз власних складених грантових заявок. Передбачення можливих шляхів покращення та удосконалення».

Також Вікторія Лемещенко-Лагода виступила у якості спікера на ІІ Зимовій школі з підвищення кваліфікації “Науково-педагогічні працівники: особистісний розвиток, лідерство. Спеціальна тема: Дуальна освіта”, який був організований ГО «Інноваційний університет» та також проходив у м.Славсько Львівської області. Молода вчена презентувала доповідь на тему «Сучасний викладач в пошуку якості: мрії і реалії» у форматі TED Talks , поділившись власним досвідом та баченням наявної проблеми, а також провела тренінг на тему «Портрет сучасного викладача».

Участь у заходах такого рівня свідчить про безперечно високий рівень методичної підготовки викладачів кафедри «Іноземні мови». Бажаємо Вікторії Володимирівні подальших успіхів та нових здобутків на науково-методичній ниві!

Старший викладач кафедри «Іноземні мови»

Ірина Кривонос