З 1 лютого триває реєстрація учнів 11 класів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Враховуючи необхідність вибору предметів відповідно до переліку спеціальностей, важливою задачею є консультування майбутніх абітурієнтів та допомога фахівців. Саме тому викладачі кафедри іноземних мов, дочекавшися закінчення дистанційного навчання в школі, продовжили працювати з випускниками закріплених за кафедрою шкіл.

16 лютого викладачки кафедри «Іноземні мови» Ганна Гладких та Анастасія Нікіренкова разом зі студенткою четвертого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Іриною Мазуровою відвідали Терпіннівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. колегіум «Джерело», де презентували ТДАТУ, відповіли на запитання учнів, надали пояснення щодо переліку предметів ЗНО. Ірина розповіла про навчання, відпочинок та  студентське життя з власного досвіду, що було досить пізнавально.  Одинадцятикласники радо зустрічали гостей, із цікавістю та захопленням дивилися та слухали презентацію нашого закладу освіти, задавали питання.

17 лютого представниці кафедри іноземних мов Ірина Кривонос та Ганна Гладких разом з завідувачем кафедри «Плодоовочівництво, виноградарство та біохімія», к.с.г.н. Максимом Колесніковим та студенткою першого курсу спеціальності «Харчові технології» Анастасією Фрусловою завітали в дві школи села Костянтинівка: Костянтинівський ліцей «Ерудит»  та Костянтинівську спеціалізовану різнопрофільну школу І-ІІІ ст. «Прометей» з поглибленим вивченням предметів. Викладачки кафедри «Іноземні мови» розповіли про спеціальності ТДАТУ та предмети ЗНО, завідувач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Максим Колесніков представив спеціальності факультета агротехнології та екології, а саме «Агрономія» та «Садівництво та виноградарство». Анастасія Фруслова представила університет очима студентів, розповіла про цікаві моменти студентського життя, особливості навчання та самоврядування студентів нашого закладу. Зустрічі пройшли в теплій атмосфері. Школярі жваво реагували на інформацію, радо брали участь в діалозі. Наприкінці зустрічі учні та гості зробили спільні фото на згадку про наше спілкування.

Викладач кафедри «ІМ»

Ганна Гладких