Дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками, а також здобувачами вищої освіти є важливою передумовою забезпечення довіри до результатів навчання, наукових та творчих досягнень. Проте, недостатня обізнаність про правила цитування і оформлення джерел може стати причиною порушення академічної доброчесності серед студентів. Саме тому важливо усвідомлювати як сутність поняття, так і способи попередження його порушення.

Завідувачка кафедри Симоненко С.В., а також ст. викладачі Зайцева Н.В., Виноградова М.С. та Супрун О.М. стали учасницями курсу «Академічна доброчесність» в рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), організованого Американськими Радами (American Councils for International Education) з міжнародної освіти.

Курс лекцій складався з блоків, присвячених наступним темам: поняття академічної доброчесності та його правове підґрунтя, рекомендації з уникнення свідомого та несвідомого плагіату, роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища, профорієнтація та навчання впродовж життя.

Викладачі успішно закінчили курс та продемонстрували високі досягнення на фінальному випробуванні.

Ст. викладач кафедри “ІМ” Супрун О.М.