24 жовтня 2020 року студенти нашого університету (здебільшого – представники груп 41 ОО, 21 АГ, 21 ФБ) взяли участь у Zoom-відеоконференції, присвяченій незвичайним місцям України та Аргентини.

Учасники з боку ТДАТУ розповіли закордонній аудиторії про історичні місця нашої країни – археологічний заповідник Кам’яну Могилу, один з найбільших християнських центрів-святинь Києво-Печерську Лавру, унікальний комплекс Хортицю… Не оминули увагою й неповторні природні явища, як-от цілюще Лемурійське озеро, яке не поступається Мертвому морю, Актівський каньон, що вважається однією з найстаріших європейських ділянок суші, тощо.

У свою чергу, аргентинські учасники запросили українських студентів приєднатися до віртуальної подорожі найдивовижнішими місцями своєї країни, серед яких – Крижаний міст «Білий велетень», Пагорб семи кольорів, музей динозаврів та інші.

Отже, кожен з учасників заходу не лише відкрив для себе нові горизонти, а й усвідомив, що цікаві й неповторні місця можуть знаходитися зовсім поруч.

Викладач кафедри іноземних мов,

Н.Г. Нісаноглу