В межах дисципліни «Психолгія» 29 жовтня 2019 року старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук, к.психол.н., Єременко Л. В. було проведене відкрите лекційне заняття на тему «Репрезентативні системи відображення та їх роль в комунікації».
Дисципліна «Психологія» є частиною циклу вибіркових дисциплін професійної підготовки студентів спеціалізації «Менеджмент», які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» і є важливою складовою знань фахівця за даною спеціальністю.
Тема лекції відповідала робочій програмі і навчальному плану, була пов’язана із вивченим матеріалом і містила низку дискусійних питань та наукових проблем.
Лекційне заняття було проведене в атмосфері активної взаємодії. У ході обговорення нового матеріалу викладач активувала знання студентів, набуті у попередніх заняттях з курсу, а також стимулювала їх до логічних міркувань та порівнянь, до вираження власної думки.
Варто відзначити, що заняття було проведене на високому науковому, і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки професорсько-викладацького складу кафедри суспільно-гуманітарних наук, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.

DSC01567 DSC01569 DSC01575