31 жовтня доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук                 Максимець О.М. було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» на тему: «Ділові папери як засіб писемної професійної комунікації. Кадрово-контрактна документація» для студентів першого курсу, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».

Лекція проведена відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. На початку заняття лектором було зазначено тему та мету, виокремлено основні питання, які відображають теоретичний та практичний матеріал окресленої теми.

Викладач здійснює виклад лекційного матеріалу відповідно до плану,  використовуючи способи та методи, які підвищують інтерес до інформації, підкреслює важливість інформації для майбутньої професійної діяльності, акцентує увагу студентів на важливих практичних питаннях, зокрема таких як: «Що таке документ, і які функції виконує?», «Що спільного і відмінного в оформленні характеристики і рекомендаційного листа?», «Що таке резюме, і яких правил потрібно дотримуватися, складаючи його?», «Як правильно оформити резюме і чого не варто писати у CV?» та ін.

На завершальному етапі лекції було проведено узагальнення матеріалу та сформульовані висновки. Викладач пояснила завдання для самостійної роботи та надала відповіді на запитання, що цікавили  аудиторію.

20191031_125543 20191031_125617 20191031_125631 20191031_125642 Головна