Відповідно до плану заходів ТДАТУ 27 лютого 2019 року доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук було проведено виховну годину зі студентами факультету агротехнологій та екології. Було викладено історію створенння НАН України та визначено основні досягнення українських науковців за 100 років діяльностй цієї установи.
    27 листопада 1918 р. відбулися установчі Загальні збори Української академії наук, на яких першим президентом Академії було обрано видатного вченого-геолога і геохіміка зі світовим ім’ям В. І. Вернадського. З 1962 року її очолює академік Б.С. Патон.

   Українська академія наук була найстарішою з республіканських академій за часів існування СРСР. Тепер у НАН України є 3 секції, 14 відділень, близько 170 інститутів та інших наукових установ, у яких працює понад 19 тисяч науковців.

    В Академії сформувалося чимало наукових шкіл. У скарбниці творчих досягнень Академії понад 90 % усіх наук. відкриттів, зроблених в Україні. Інтеграція академічної і вузівських секторів науки стає сьогодні об’єктивною необхідністю. Фундатори Української академії наук задумували її як оригінальне поєднання спільноти вчених і системи науково-дослідних інституцій. Цей проект історично довів свою життєвість, і дотримання його основних принципів, за умов адекватної відповіді на вимоги часу, залишається історично перспективним.

    Сьогодні у складі Таврійського державного агротехнологічного університету плідно працюють члени-кореспонденти Національної аграрної академії наук України, доктори технічних наук, професори – ректор ТДАТУ Кюрчев В.М., та проректор з науки Нидикто В.Т.

    Студенти подякували за цікаву доповідь к.і.н., доцентові кафедри СГН Мельнику О.О.

IMG_0053 IMG_0054 IMG_0055 IMG_0059 IMG_0061 IMG_0064