MyCollages-1Впродовж всього навчального року кафедра суспільно-гуманітарних наук  бере активну участь у професійній орієнтації з метою формування в учнів професійного самовизначення. В  школах ведеться робота з презентації закладу та  інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

5 жовтня завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук Володимир Михайлов   і ст. викладач Лариса Єременко відвідали Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей. Молодь була ознайомлена з досягненнями нашого навчального закладу, зі спеціальностями та формами навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, з тим, де і як наші студенти мешкають та відпочивають, як можна пройти практику за кордоном, що таке дуальна освіта, і як вона здійснюється у нашому ЗВО. У ході спілкування випускники отримували вичерпні відповіді на усі запитання. Зустрічі пройшли цікаво та насичено.

За інформацією к.психол.н., ст. викладача Лариси Єременко

MyCollages