16 квітня, в рамках Тижня психології, у ТДАТУ імені Д. Моторного для студентів-маркетологів 2 і 3 курсів  було організовано майстер-клас на тему: «Подолання негативних переживань за допомогою саногенного мислення». Майстер-клас провели практичний психолог О. Комаров, сертифікований фахівець Центру саногенного мислення в Україні і Л. Єременко, к.психол.н., ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук.

Саногенне мислення – оздоровлююче мислення, спрямоване на управління емоціями шляхом рефлексії. З точки зору такого підходу саме розумові операції впливають на виникнення різних емоцій, отже, їх усвідомлення, аналіз і корекція можуть змінити або послабити недоречні емоційні реакції. Учасники майстер-класу досліджували різні емоції (їх роль і структуру) і навчилися виправляти шляхом аналізу розумових операцій  емоції, що набули форму хронічних негативних реакцій.

DSC01461 DSC01463 DSC01468 DSC01473