Максимець О.М. Розвиток суфіксальної словотвірної підсистеми іменників із транспозиційним значенням опредметненої дії (утворення з нульовим суфіксом жіночого роду). Збірник наукових праць «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету». Серія: Філологія. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2020. Вип. 44. С. 161-164

Шлєіна Л.І., Михайлов В.В. Імплементація ідей гендерної культури студентів у систему вищої освіти України. Актуальні питання гуманітарних наук : міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка / [редактори-упорядники М. Пантюк, А. Душний, І. Зимомря]. Дрогобич : Видавничий дім «Гельветика», 2020. Вип. 40. Том 3. С. 278–284.

Поправко О. В. Свято як маніфест суспільного ідеалу. Перспективи. Соціально-політичний журнал. 2021. № 1. С. 39–45

Землянська А.В. Тема інклюзії у повісті Алана Маршалла „Я вмію стрибати через калюжі”. Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Філологічні науки. 2021. №7 (345). С. 96–106. (категорія Б)

Баєва О.І., Васильченко О.О., Ісакова О.І. Світові економічні кризи: причини та наслідки. / Баєва О.І., Васильченко О.О., Ісакова О.І. // Електронний журнал «Світові економічні кризи: причини та наслідки». Вип. 28. м. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021.

Адамович А.Є. Теоретико-методичні засади іншомовної професійно-комунікативної взаємодії у професійній діяльності майбутніх фахівців з вищою освітою // Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми : збірник наукових праць. Вінниця : ТОВ «Друк плюс», 2021. Вип. 61. С. 44-45

Морарь М.В. Політична опозиція як об’єктивне явище суспільного життя. Регіональні студії: науковий збірник. Вип. №24. Ужгород: Видавничий дім «Гельветика», 2021. С. 54-58

Зімонова О.В., Адамович А.Є. Вплив місцевих говорів на культуру фахового мовлення майбутнього інженера // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Філологія. Вип.47. Т.3. – Одеса: Міжнародний гуманітарний університет,  2021. – С.91-94. (фахове видання, включене до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus International)

Морарь М.В. Націоналізм в ідеології політичних партій. Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету : збірник. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021. Вип. 34. С. 184–189 с.

Максимець О.М., Адамович А.Є. Переговори як складова частина ділової комунікації. Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Вип. 36, 2021 (фахове видання, включене до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus International)

Поправко О.В. Свято як маніфест суспільного ідеалу. Перспективи. Соціально-політичний журнал. 2021. № 3. (внесений до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») з філософії й соціології)

Тараненко Г.Г. Імплементація тренінгових технологій в освітній процес закладу вищої освіти як умова особистісного та професійного зростання майбутнього фахівця / Тараненко Г.Г., Поправко О.А. // Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах. 2021 р., № 74, Т. 3. 153-158.

Морарь М.В. Політична опозиція як об’єктивне явище суспільного життя. // Морарь М.В. // Регіональні студії: науковий збірник, м.Ужгород, 2021.

Зімонова О. В., Адамович А. Є. Вплив місцевих говорів на культуру фахового мовлення майбутнього інженера. Збірник наукових праць «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету». Серія: Філологія. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021. Вип. 47. Том 1. С. 91-94.

Nataliia Kalashnik, Anastasiia Adamovych, Marianna Barus, Nataliia Goliardyk. Regarding research and teaching staff professional development as an integral part of providing quality training for future professionals with higher education. Науково-педагогічний журнал «Молодь і ринок». м. Дрогобич, 2021. № 1 (187). с.64–6

Максимець О. М. Розвиток суфіксальної словотвірної підсистеми іменників із транспозиційним значенням опредметненої дії (утворення із суфіксом -нин(а)). Збірник наукових праць «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету». Серія: Філологія. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021. Вип. 47. Том 1. С. 178-180.

Тараненко Г.Г. Практичний досвід використання тренінгових технологій в процесі викладання суспільно-гуманітарних дисциплін. Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти: збірник науково-методичних праць. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Мелітополь: ТДАТУ. 2021. – Вип. 24. с.409-413.

Л.I. Шлєiна, А.Є. Адамович. Гендерна культура як невід’ємна складова soft skills в системі сучасної аграрної освіти як чинника фoрмування oсoбистoстi майбутньoгo фахiвця. Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти: збірник науково-методичних праць. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Мелітополь: ТДАТУ. 2021. – Вип. 24. с.381-386.

Ісакова О.І., Бойко С.Б.Проблеми інноваційного розвитку в сучасному суспільстві. Вплив суспільних наук на процес розвитку суспільства: можливе та реальне: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, Україна, 5-6 березня 2021 року). Київ: ГО «Київська наукова суспільнознавча організація», 2021. С. 39-41;