22 січня 2020 року доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук Г.Г. Тараненко було проведено виховний захід у 11 ХТ, 11 ГРС, 21 ГРС та 31 ХТ групах факультету АТЕ на тему «Пізнай самого себе».

Студентам було запропоновано відеопрезентацію про основні види темпераменту людини та її характери, після чого вони мали змогу самостійно визначити свій тип завдяки спеціальним методикам.

Особливо зацікавив аудиторію тест на визначення типів характеру людини, адже кожен з чотирьох елементів тесту окремо дозволив відокремити одну з важливих рис людської натури, а поєднання всіх чотирьох елементів дає змогу визначити п’ятнадцять типів характеру: консервативний тип; нерішучій тип; контактний тип; діловий тип; суперечливий тип; дуже рідкісний тип характеру; м’який характер; непостійний і незалежний тип; емоційний тип; самодостатній тип; дружелюбний тип; невгамовний тип; емоційний, поступливий, схильний до співчуття; емоційний, але незадоволений собою; творчий тип.

Захід пройшов на позитивному емоційному рівні та не залишив жодного учасника байдужим.