20191120_145625 Відповідно до плану співробітництва 20 лютого 2020 року відбулося сумісне засідання наукового гуртка «Гендерні комунікації» під керівництвом старшого викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ Шлєіної Л.І. (аспірантки кафедри педагогіки та педагогічної майстерності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького) та «Центру гендерної просвіти» кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького під керівництвом доктора педагогічних наук, доцента Воровки М.І.

На засіданні було обговорено тему: «Гендер і соціалізація»

• Гендерні уявлення особистості;
  • Вплив гендерних стереотипів;
  • Освоєння прийнятих моделей чоловічого і жіночого поводження, відносин, норм, цінностей і стереотипів;
  • «Стандарти» поводження чоловіків і жінок.

Студенти мали можливість не лише представити власне бачення окремих питань, а й дискутувати щодо суперечливих питань, висловити свою думку та надати пропозиції щодо їх вирішення.

20191120_142537 20191120_142747