21 вересня 2021року з метою проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри СГН Мельник О.О. відвідав Семенівську ЗОШ. Директор Мирошниченко Юлія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Дядькова Катерина Леонідівна , кікі поспрялли проведенню зустрічі з  з учнями 11 класу (класний керівник – вчитель біології  Грінішак Тетяна Олексіївна) . На зустрічі були присутні 14 учнів з 25 за списком.

Мельник О.О. розповів про умови навчання, про спеціальності ТДАТУ, вимоги щодо вступу до ТДАТУ ім. Дмитра Моторного,  про підготовчі курси, про можливість підвищіти свої бали через участь в олімпіадах ТДАТУ, про закордонні практики та можливості отримання подвійного диплому споріднених закордонних вишів. А також нагадав про можливості реалізувати свої здібності у спорті та мистестві, а ще про організацію студентського побуту та відпочинку.

Роздано необхідні інформаційні матеріали. Мельник О.О. відповів на запитання учнів і запросив на навчання до нашого університету.

Інформаційний супровід:  к.і.н. доц., Олександр Мельник

DSCN6030 DSCN6031 DSCN6032 DSCN6033 DSCN6034