З 26 вересня по 03 жовтня 2019 року від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна  форма соціальної взаємодії»

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

Взяти участь у міжнародній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, департаментів (управлінь) соціального захисту населення, культури, освіти, охорони здоров’я, молодіжної політики, навчальних закладів, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80.