Щорічно викладачі кафедри іноземних мов проводять олімпіаду з англійської мови, яка викликає глибоке зацікавлення наших студентів. Кожен рік випробувати свої сили, перевірити знання англійської, зрозуміти, на що треба більше звернути увагу при вивченні мови, приходять здобувачі вищої освіти усіх курсів. Ми раді вітати, як наших зірочок минулих років, таких як Нестерчук А. 31 ТР, Заар Е. 41 КН, Ткачук Ю. 31 МН, Перепелиця Д. 31 ТР, Овесков О. 41 ТР., Семенов Є. 41 КН, Яцина Д. 31ЕЕ, Обіход В. 41 АІ, Мазанко Д. 21 ГРС, Кривонос І. 21 КН, так і нашу майбутню гордість кафедри, які прийшли до нас вперше.

3 лютого 2022 року на кафедрі іноземних мов пройшов перший тур олімпіади, куди були запрошені усі, хто любить і вивчає англійську. Участь у заході взяли 32 студенти. Зареєстровано було значно більше, але у зв’язку з епідеміологічною обстановкою частина студентів не мала змоги прийти.

Темою олімпіади було вибрано дуже актуальну проблему сьогодення, а саме злочинність. Кожен день ми бачимо в соціальних мережах, як рівень злочинності невпинно зростає, подекуди включаючи не тільки підлітків, але й дітей. Сучасні блогери перестають розуміти дозволені рамки, не знають законів і видають за хайп злочинну діяльність, яка викликає сміх у глядачів і бажання повторити це.

Здобувачам вищої освіти було запропоновано прослухати аудіо про сучасні методи охорони населення та відношення людей до цих тактик, опрацювати тексти про те, як запобігти злому свого житла та зберегти своє майно, про засоби захисту своїх даних у мережах, про недопустимість хабарництва. Студенти перевірили свої знання лексики та граматики і, наостанок, написали есе щодо висловлювання Герберта Уеллса «Злочинність та поганий рівень життя є мірилом провальної політики держави», де виразили своє ставлення до цього твердження.

Ми чекаємо на наших переможців першого туру Зайцеву А., 11 КН, . Заара Е., 41 КН, Перепелицю Д., 31 ТР, Лаврентьєва І., 21 МН, Семенова Є., 41 КН, Крєстова В., 41 ГМ., Кривонос І., 21 КН та Ткачук Ю., 31 МН у другому турі нашої олімпіади та бажаємо перемоги і приємних відчуттів.

Ст. викладач кафедри «ІМ»

Олена Кравець