З метою розширення кругозору й вдосконалення англійської мови студентів кафедра іноземних мов започаткувала новий проект «OPENING THE BORDERS», у рамках якого 26 вересня 2019 року відбулася відеоконференція з мешканкою Аргентини. В режимі online обговорювалася тема аргентинських та українських традицій, зокрема, святкування днів народження й вибору подарунків. Виявилося, що між нами є чимало спільного – в обох країнах запрошують гостей, готують смачні страви, задувають свічки на торті й загадують при цьому бажання.
У ході дискусії студенти також розповідали про найпоширеніші побутові прикмети українців, деякі з яких здалися дивними для нашої скайп-співрозмовниці – про те, що не можна свистіти в приміщенні, бо це може призвести до фінансових проблем, а незаміжнім дівчатам не слід сидіти на куті столу – не вийдуть заміж… Слідувати чи не слідувати прикметам – особиста справа кожного, й кожний з учасників відеоконференції висловлював свою думку стосовно того, чому варто або не варто вірити в прикмети.
В цілому захід пройшов на одному диханні, в невимушеній позитивній атмосфері, що дало нагоду присутнім віртуально «доторкнутись» до іншої культури та покращити навички говоріння англійською мовою.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до нас!

Викладач кафедри ІМ
Н.Г. Нісаноглу