21 листопада 2019 року відбулося засідання секції французької мови «СУСПІЛЬСТВО. ЕКОНОМІКА. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ» / «SOCIÉTÉ. ÉCONOMIE. TECHNOLOGIES ET INNOVATIONS». 10 студентів презентували свій закордонний досвід і наукові дослідження, які стосувалися інноваційних технологій в різних галузях сільського господарства в Україні та Франції. Особливо цікавими доповідями були відзначені доповіді:

«Les caractéristiques de la culture de fruits exotiques en Ukraine / Oсобливості вирощування екзотичних фруктів  в Україні», доповідач – Лобода В.С. (гр. 41 ЕМ);

«Le tourisme et son impact sur l’économie du pays / Туризм і його вплив на економіку країни», доповідач – Науменко Т.В. (гр. 41 МH).

Найкращою визнано доповідь Дем’яненка Івана, гр. 42 АІ за темою «Les spécificités du travail de la Société coopérative agricole “Euralis” en Ukraine / Особливості роботи сільськогосподарського кооперативного товариства “Евраліс” в Україні».

Дякуємо усім учасникам за активну участь у науково-дослідній роботі та за цікаві   доповіді. Побажаємо їм подальших успіхів в науці!

Виноградова М.С, старший викладач кафедри іноземних мов