21 листопада 2019 р. на кафедрі «Іноземні мови» у рамках VII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів ТДАТУ пройшло засідання секції «AGRONOMY AND ENGINEERING: CRITICAL ISSUES».

З доповідями виступили студенти ІІІ та IV курсів спеціальностей «Агрономія», «Агроінженерія», «Харчові технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Цивільна безпека» та «Публічне управління».

Дослідження студентів були присвячені актуальним проблемам та перспективам розвитку сільського господарства та агропромислового комплексу України. Усі доповіді були представлені англійською мовою та супроводжувались мультимедійними презентаціями.

Найбільшу зацікавленість у присутньої аудиторії, а також жваві дискусії, викликали такі доповіді:

• «Use of mushroom polysaccharide in functional food production / Використання грибних полісахаридів у виготовленні функціональної іжі» (Сокот Олександр, 31ХТ);
  • «The current development of the cheese market in Ukraine / Сучасний розвиток сиру в Україні» (Волкова Ілона, 41ЕЕ);
  • «Perspectives of using IoT technology in agriculture / Перспективи використання технології Інтернету речей у сільському господарстві» (Курашкін Олександр, 31АІ).

Найкращою члени журі визнали доповідь Коваля Євгена, група 31АГ, на тему: «Corn varieties cultivated in the steppe zone of Ukraine / Сорти кукурудзи, що вирощуються у степній зоні України».

Кафедра вітає всіх учасників і слухачів конференції, а також висловлює подяку науковим керівникам та консультантам з іноземної мови.

Бажаємо творчих успіхів і нових наукових здобутків!

Член РМУС ТДАТУ,

викладач-стажист кафедри «Іноземні мови»

В.В. Лемещенко-Лагода