12 листопада 2020 року у рамках VIII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів ТДАТУ кафедра іноземних мов вітала доповідачів секції «Modern linguistic studies of the XXI century» з усієї Запорізької області. Цього року було представлено 12 доповідей від учнів та студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, ДНВЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж», ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області, ліцею №5 ММРЗО.

Цього року, внаслідок запровадження адаптивного карантину на території України через розповсюдження вірусу коронавірусної хвороби Covid-19, засідання секції проходило в режимі онлайн на платформі відеоконференцій ZOOM. На жаль, через захворювання, не всі учасники змогли взяти активну участь у презентаціях та обговореннях. Проте варто відзначити високий рівень лінгвістичної підготовки учасників та готовність взяти участь у дискусіях та обговоренні найактуальніших питань сучасного мовознавства, теорії літератури та художнього перекладу.

Особливу увагу та інтерес викликали доповіді «Особливості перекладу настільних ігор на прикладі гри «Манчкін» Балакера Михаїла (Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області) та «Дослідження англійського молодіжного студентського сленгу в романі Джерома Селінджера «Над прірвою в житі» Ярошевського Артура (ВСП Ногайський коледж ТДАТУ).

Кафедра «Іноземні мови» виносить щиру подяку науковим керівникам за сприяння науковим дослідженням молоді та залучення до активного обміну науковими здобутками.

Усім учасникам конференції бажаємо творчих успіхів і нових наукових здобутків та чекаємо на наступну зустріч!

Заступник голови РМУС ТДАТУ (ННІЗУП),

викладач кафедри «Іноземні мови»

Вікторія Лемещенко-Лагода