28 квітня 2023 року на базі кафедри «Іноземні мови» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась ІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція «Проблеми викладання іноземних мов у закладах вищої освіти  ̶ 2023». До обговорення актуальних питань у сфері сучасної освіти долучилися молоді вчені, педагогічні та науково-педагогічні працівники з різних куточків України (Буковинський державний медичний університет, Воєнна академія імені Євгенія Березняка, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, Київський кооперативний інститут бізнесу та права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Мелітопольський педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Новоселицький медичний коледж БДМУ, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, ЧНУ імені Юрія Федьковича).

Протягом заходу гості обговорювали тенденції використання новітніх розробок та інноваційних систем для покращення освітньо-наукової діяльності під час воєнних дій на території нашої країни. Доповідачами була представлена цікава інформація щодо різноманітних форм, методів та засобів навчання іноземної мови. Також, учасники ознайомилися з результатами освоєння іноземної мови в сучасних умовах та перспективами подальшої діяльності для підтримки і підвищення якості іншомовної мовленнєвої діяльності. Крім того, для учасників було проведено презентації авторських практичних матеріалів навчання іноземної мови для нефілологічних спеціальностей здобувачів вищої освіти. Під час конференції «Проблеми викладання іноземних мов у закладах вищої освіти – 2023», пройшло жваве обговорення першочергових проблем, які гальмують освітній процес та допоміжні фактори для освоєння іншомовної мовленнєвої компетентності. Програма конференції включала ознайомлення з кращими зразками наукових доробок молодих вчених та дискусію щодо наявних викликів та можливостей ефективної взаємодії між учасниками освітнього процесу.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. Всі учасники отримали програму, матеріали та індивідуальні сертифікати.

Викладачі кафедри іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного сподіваються на подальшу плідну співпрацю з учасниками конференції.

Разом до перемоги!