12 травня 2023 року відбулась ІІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century» на базі кафедри «Іноземні мови» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Науковий захід був спрямований на представлення учасниками результатів своєї творчої науково-дослідної роботи та заохочення тих здобувачів, які відзначилися особливо творчим підходом та науковою сумлінністю. Ретельна підготовка учасників до заходу мала вагомий вплив на розвиток навичок науково-пошукової роботи та розвиток їх мотивації до подальшої наукової діяльності. Науково-практична конференція проводиться кафедрою іноземних мов щорічно і є ґрунтовним фундаментом для обміну досвідом, науковими здобутками та експериментальними результатами. У рамках означеного заходу розглядаються різноманітні наукові питання, окреслюються та ставляться нові наукові цілі. Особливо значущим є цей захід для студентів, оскільки їм надається  можливість отримати чудовий досвід спілкування з науковцями та зробити перші кроки у світі науки, обрати свій науковий напрямок для подальшого розвитку.

Учасники з Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету технологій та дизайну, Інституту регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли учать в обговоренні нагальних проблем в освітній та науковій сферах та шляхів їх вирішення.

Головними цілями конференції, безумовно, є підвищення якісного рівня науково-дослідницьких робіт студентів, молодих вчених, пошук талановитих та молодих спеціалістів, поповнення науково-педагогічного складу університету перспективними молодими кадрами, а також підтримка інтересу до науки у молодого покоління, формування уявлення про стандарти та правила, яких дотримується міжнародне наукове співтовариство.

Учасники виступили з доповідями англійською, французькою, німецькою та українською мовами за нагальними проблемами сьогодення, презентували результати своїх досліджень та мали можливість отримати відповіді на свої запитання щодо теми, що їх цікавить. Після конференції всі учасники отримали індивідуальні іменні сертифікати та збірник матеріалів науково-практичної конференції «Science and innovations in the 21st century». Зустріч залишила лише позитивні враження та гарний настрій.

Викладачі кафедри іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного сподіваються на  майбутню співпрацю з усіма учасниками конференції!