З січня до 20 травня 2023 року кафедрою «Іноземні мови» було організовано та проведено ІV Всеукраїнський конкурс «AROUND THE GLOBE» серед учнів 9-11 класів. Під час окупації міста Мелітополь військами РФ та воєнних дій у країні учасники змогли створити свої конкурсні плакати. Темою цьогорічного конкурсу була «Українська діаспора у країнах світу». На конкурс було представлено англомовні плакати (постери) від учнів закладів середньої освіти різних регіонів України.

За результатами голосування експертного журі найкращими роботами було обрано цього року:

Диплом І ступеня – «Wandering children: Ukrainians on the other bank of the Atlantic» учня КЗ “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.” ЗОР )

Диплом ІІ ступеня – «Ukrainian diaspora around the world» (учениці КЗ “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.” ЗОР )

Диплом ІІІ ступеня – «Ukrainian diaspora in Germany» (учня Мелітопольського ліцею №10)

Щиро дякуємо учасникам та їх вчителям за активну участь у конкурсі.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів, творчого натхнення і подальших звершень!

Координатори конкурсу, викладачі кафедри «Іноземні мови»

Вікторія Лемещенко-Лагода

Ірина Кривонос