29 жовтня та 5 листопада викладачки кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос, авторки навчальних посібників для вивчення курсу «Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням» здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» мали нагоду поспілкуватися, презентувати свої опубліковані роботи та обговорити робочі програми з дисципліни з міжнародним експертом Служби Старших Експертів (SES) професором Вольфгангом Крессе (Німеччина). Вольфган Крессе запрошений до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з метою передачі міжнародного досвіду в сфері геодезії та землеустрою та удосконалення освітньої програми за вказаним напрямом.

Авторки пояснили, що навчальні посібники створено з метою розвитку граматичних та лексичних навичок, практичних умінь (говоріння та письма) та навичок розуміння професійно спрямованої літератури англійською мовою. Рекомендовано їх як для проведення аудиторної, так і для позааудиторної, самостійної роботи, у тому числі під час дистанційної та змішаної форми навчання у закладах вищої та передвищої освіти. Джерелом інформації є сучасні матеріали, запропоновані провідними фахівцями з геодезії та землеустрою, у тому числі матеріали онлайн-видань та державних установ країн світу.

Навчальні посібники були високо оцінені експертом. Професор Вольфганг Крессе зауважив, що наявні видання є зразком іншомовних видань за спеціальністю та порадив замислитись над укладанням фахового термінологічного словника або глосарію, люб’язно запропонувавши свої матеріали. Експерт побажав творчої наснаги та нових звершень. Викладачки кафедри сподіваються на подальшу плідну співпрацю з професором.

Викладачки кафедри Вікторія Лемещенко-Лагода

та Ірина Кривонос