Нещодавно на кафедрі «Іноземні мови» відбулась презентація «Європейський досвід викладання англійської мови у закладах вищої освіти». Старший викладач кафедри Вікторія Лемещенко-Лагода презентувала свій звіт, сформований в результаті проходження стажування у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Тушії (Вітербо, Італія).

Протягом презентації було узагальнено основні підходи до іншомовної підготовки спеціалістів в Італії, наголошено на схожих та відмінних рисах у порівнянні з вітчизняним досвідом. Зокрема, було підкреслено визначальну роль комунікативного методу та методу проєктів як ключових методів іншомовної підготовки майбутніх спеціалістів різних галузей, а також узагальнено досвід змішаного формату навчання та окреслено його переваги та недоліки як для здобувачів вищої освіти, так і викладача.

Наприкінці своєї доповіді викладачка запропонувала шляхи вдосконалення процесу викладання англійської мови з урахуванням набутого закордонного досвіду та наголосила на необхідності активної участі викладачів у програмах академічної мобільності та закордонних стажуваннях.

Доповідь старшого викладача Вікторії Лемещенко-Лагоди викликала жваву дискусію та обговорення серед працівників кафедри та отримала схвальні відгуки.

Ст. викладач кафедри «Іноземні мови»

Ірина Кривонос

Dosvid 09_2023