Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти є рушійною силою професійного розвитку самих працівників та забезпечення якості вищої освіти в цілому. Різномаїття сучасних форм підвищення кваліфікації дозволяє співробітникам кафедри іноземних мов ТДАТУ брати участь у традиційних та нетрадиційних заходах: чисельних семінарах, вебінарах, літніх та зимових школах, навчатися дистанційно у провідних університетах світу.

Вже традиційними для співробітників нашого університету стало проходження курсів підвищення кваліфікації на базі НУБіП. У зв’язку з карантинними обмеженнями з 25.10.2021 по 5.11.2021 підвищення кваліфікації відбулося у режимі онлайн. Програма підвищення кваліфікації «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» включала вивчення проблем вищої освіти в умовах пандемії, інноваційних процесів у стимулюванні освітніх змін тощо. Особливу увагу було приділено нагальним питанням використання інноваційних технологій при викладанні дисциплін «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова для академічних цілей», «Іноземна мова зі спеціальності дослідження».

Напрацювання слухачів, їх практичний досвід з особливостей викладання дисциплін для здобувачів першого, другого та третього ступенів вищої освіти було відображено у випускних роботах. За результатами проходження курсів науково-педагогічні працівники кафедри зав.каф., к.пед.н., доц. Симоненко С.В., викладач-стажист Нікіренкова А.Ю. отримали свідоцтва.