Сьогодні «Instagram» збирає навколо себе однодумців,  допомагає їм визначитися у виборі пріоритетів і домагатися своїх цілей. В Інстаграмі часто йдуть не за красивими фотографіями, а за самоосвітою і мотивацією. Instagram-марафон формує навколо себе лояльну «живу» аудиторію. Учасники таких марафонів хочуть дізнатися щось нове, спробувати свої сили, знайти друзів за інтересами, повчитися у більш сильних, поділитися своєю творчістю, знаннями, зрозуміти, як розвивати свій аккаунт, щоб досягати поставлених цілей.

Грабовська Яна, студентка 1 курсу факультету економіки та бізнесу, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в цьому році вперше освоювала французьку мову, рівень А1. Маючи чудові лінгвистичні дані, вона успішно пройшла співбесіду французькою мовою і була відібрана на тримісячне стажування до Франції. Яна серйозно захопилася новою мовою і вирішила спробувати свої здібності у ще більш складному конкурсі – Марафоні, присвяченому Дням Франкофонії в Україні, який проходив у соціальній мережі Інстаграм.

Протягом восьми днів учасники Марафону виконували різні творчі завдання, пов’язані з французькою мовою, наприклад, продієвідмінювати дієслова у певних часах, написати, як правильно вимовляються французькі бренди або імена французьких акторів… Це були прекрасний досвід і мотивація пізнавати цікаву інформацію про французьку мову. Після завершення Марафону з усіх учасників було відібрано 5 переможців. Оголошено призовий фонд. Яна була нагороджена картиною з видами Парижа і сувенірною монетою «Cathédrale Notre-Dame de Paris». Приз прибув із самої Франції!

Вітаємо Яну Грабовську з двома перемогами в цьому році! Нових звершень та перемог Вам, Яно!

Старший викладач Виноградова М.С.

Marathon