«When the Halloween pumpkins are gone,

And the leaves have all fallen to ground,

When the air has turned windy and cold,

Then Thanksgiving will soon be around…»

18 листопада на кафедрі іноземних мов було проведено навчально-виховний захід присвячений святкуванню Дня подяки (Thanksgiving day), у якому взяли участь студенти 21 ГЗ групи та 21 ХТ. Організаторами заходу виступили викладачі кафедри Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос.

День подяки – це одне з найулюбленіших свят у Сполучених Штатах Америки, яке відзначають кожного четвертого четверга листопада. Традиційно у цей день американці висловлюють слова подяки Богу, природі, близьким та друзям.

Протягом заходу учасники мали змогу перевірити свої знання історії святкування Дня подяки та його традицій. Студенти відповідали на питання вікторини, розробляли постери та майстрували власні листівки з привітаннями англійською мовою. Студенти продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою під час презентації вітальних листівок. Наприкінці, учасники заходу висловили щирі слова подяки своїм батькам, друзям і викладачам та отримали пам’ятні листівки.

Це свято нагадало, що усім нам треба бути вдячними за все, що ми маємо, толерантно ставитись до традицій та звичаїв інших народів.

Викладачі кафедри іноземних мов

Вікторія Лемещенко-Лагода