Цьогорічні олімпіади з іноземних мов були укладені викладачами кафедри відповідно до вимог часу та скрутних умов – перебоїв з електроенергією, відсутністю стабільного інтернет-зв’язку та безперебійного доступу до освітнього порталу. Олімпіаду з німецької мови було проведено 1 та 2 лютого – за ці дві доби студенти, які вивчають німецьку, мали здійснити одну спробу у самостійно обраний проміжок часу. Учасники мали виконати завдання у тестовій формі на освітньому порталі у вигляді спеціально створеного тесту з обмеженням у часі – 2 години.

Матеріалом завдань було обрано аудіо та тексти від укладачів провідних німецьких видавництв навчальної літератури. Рівень складності відповідав рівню В2, а формат – типовим завданням іспитів на отримання  міжнародних сертифікатів (і, відповідно, завданням Єдиного вступного іспиту до магістратури). Для виявлення рівня знань учасників було сформовано завдання з аудіювання, читання та володіння мовою. Питання включали завдання на розуміння загального змісту і деталізованої інформації на слух та у текстах для читання, встановлення відповідності тверджень та добір лексико-граматичних складових до речень у форматі тексту з пропусками.

Тематика також була різноманітною: вплив інформаційних технологій на сучасний пошук інформації, на планування вільного часу, зокрема канікул; подорожування; екскурсія містом; інтеркультурні особливості та м’які навички. Такий перелік тем дозволив всебічно оцінити лінгвістичну підготовку учасників і виявити безперечну переможницю.

Вітаємо Аліну Джантатову з І місцем!

Дякуємо усім,  хто спробував свої сили, і запрошуємо до участі наступного року!

концепция-путешествовать-немецкий-флаг-с-линией-значками-искусства-138352103