Другий семестр 2022-2023 навчального року кафедра іноземних мов розпочала з проведення І етапу щорічної Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов, яка збирає найсильніших, найталановитіших студентів та пропонує випробувати свої сили у лінгвістичній науці. Незважаючи на труднощі в умовах війни, кафедра спромоглася організувати студентів для участі у І етапі олімпіад з англійської, німецької та французької мов у форматі он-лайн.

Протягом двох днів, 1 та 2 лютого 2023 року, здобувачі вищої освіти, вибравши для себе найкращий час, виходячи зі своїх умов та технічних можливостей (наявність світла, Інтернет, зв’язок), мали можливість пройти випробування на освітньому порталі університету, де були розміщені матеріали у вигляді тестових завдань для перевірки основних комунікативних умінь: аудіювання, читання, володіння мовою та письма. Усі учасники повинні були виконати завдання за відведений час.

В олімпіаді з французької мови взяли участь 7 франкомовних та англомовних студентів бакалаврату та магістратури.

Олімпіада з французької мови визначила кращих здобувачів вищої освіти в усіх видах іншомовленнєвої компетентності. Вони показали свої творчі інтелектуальні здібності, креативну діяльність.

Дякуємо всім студентам за участь в олімпіаді!

Вітаємо переможців, бажаємо натхнення та наснаги в навчанні, нових перемог!

Всім тим, хто ще не визначився, бажаємо сміливості, віри у себе, успіхів!

Беріть участь в олімпіадах! Вони допомагають підвищити статус самого студента та здійснити контроль свого рівня мовної підготовки з дисципліни «Іноземна мова» і вмотивувати його до подальшого вдосконалення.

francais