Цього року, попри складні умови і новий незвичний формат, олімпіади з іноземних мов традиційно зібрали зірочок кафедри для виявлення найкращих знавців англійської серед здобувачів вищої освіти ТДАТУ. У І турі взяли участь 38 студентів, які продемонстрували високий рівень лінгвістичної підготовки, виконавши завдання з аудіювання, читання та володіння мовою. Тих учасників, які отримали більше 50 балів, запрошено до участі у ІІ турі, який відбудеться 8 та 9 лютого.

ІІ тур також буде проведено з урахуванням складної ситуації зі зв’язком, тому традиційні парні завдання та індивідуальні співбесіди з викладачами було замінено на аргументоване ситуативне мовлення у форматі відео звернення.

Кожен учасник ІІ туру, зарахований для участі на курс, де розміщено завдання, отримає посилання на відео англійською мовою для перегляду. Також буде запропоновано три теми, споріднені з відеосюжетом. Обравши одну з тем, учасник готує і записує свої роздуми (доповідь, аргументи за/проти, заява, заклик, порівняльний аналіз тощо) на відео тривалістю 3-5 хвилин і завантажує у папку, створену саме для нього на гугл-диску. На підготовку та завантаження, як і у І турі, надається дві доби.

Критерії оцінювання англомовного відео від учасників:

1 Відповідність обраній темі

2 Використання мови

3 Логічність та послідовність викладу

4 Аргументація ідей

5 Наявність і логічність висновку

Посилання на відеосюжет та на індивідуальні папки учасникам надішлють їх викладачі англійської у особисті повідомлення.

Чекаємо на відеороботи учасників 8 та 9  лютого!

Натхнення, задоволення від виконання завдання та успіху!

English-flow-2