У рамках Всеукраїнського проекту “Відкривай Україну” 8 червня 2019 року на території Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп”. Співробітники кафедри «Іноземні мови» Білоус Наталія Володимірівна, Шевченко Світлана Петрівна, Кулєшов Сергій Олександрович, Нісаноглу Наталія Георгіївна, Просіна Катерина Миколаївна, Однороманенко Марина Володимирівна, Сімкіна Маргарита Андріївна та Супрун Олена Миколаївна прийняли активну участь у просвітницькому заході, учасниками якого стали учні двадцяти семи шкіл Запорізької області.

Викладачі кафедри Просіна Катерина Миколаївна, Супрун Олена Миколаївна та Сімкіна Маргарита Андріївна, а також студенти групи 41КН факультету інженерії та комп’ютерних технологій Кубенко Михайло та Шерстюк Ілля були раді вітати Запорізьку спеціалізовану школу №100, а саме команду «Agents» та їх менторів Хоменко Юлію Володимирівну, Климову Тетяну Михайлівну, Чирву Олесю Олександрівну, які підтримували своїх вихованців. Учасники команди Чугуй Софія, Довганюк Ксенія, Сидоркіна Марія, Самонов Дмитро та Чирва Сергій продемонстрували свій проект, який не залишив байдужим не тільки шановне журі освітнього змагання, а й сподобався іншим учасникам та гостям свята.

Наші гості мали змогу подивитися на те, що пропонує для них наш університет як для майбутніх фахівців. Старший викладач Білоус Наталія Володимирівна, викладач кафедри Кулєшов Сергій Олександрович та викладач-стажист Однороманенко Марина Володимирівна всім бажаючим надали інформацію про освітньо-інноваційні підходи та навчання іноземних мов та міжнародні практики в нашому закладі вищої освіти.

Учасникам та гостям заходу дуже сподобалися всі майстер класи, які проходили в рамках заходу. Не залишилися без уваги також інтерактиви, організовані співробітниками нашої кафедри – викладач Нісаноглу Наталія Георгіївна та запрошений гість з Америки провели інтерактив «How well do you know the USA?», а старший викладач Шевченко Світлана Петрівна провела інтерактив «Навчаємось, граючи», метою якого було відпрацювання фонетики та чіткості вимови англійських звуків, швидкості іншомовного говоріння у розважальному форматі.

Нашим гостям дуже сподобалася організація свята, і ми сподіваємося побачитися наступного року! Всім учням бажаємо натхнення та успіху в їх подальших освітніх проектах!

До нових зустрічей!

Викладач кафедри «Іноземні мови»

Просіна К.М.