У рамках роботи VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів кафедра “Іноземні мови” організовує засідання 6 секцій, на яких буде обговорено шляхи вирішення актуальних проблем науково-технічного характеру англійською, німецькою та французькою мовами.

З метою збереження здоров’я учасників конференції, зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом Covid-19 (коронавірус), а також забезпечення рівних умов участі, засідання секцій буде проходити дистанційно за допомогою сервісу для відеоконференцій Zoom.

12 листопада відкриє роботу конференції секція філологічних досліджень «MODERN LINGUISTIC STUDIES OF THE XXI CENTURY». Доповідачі з інших закладів освіти представлять результати своїх досліджень присвячені актуальним питанням у галузі сучасної лінгвістики та літературознавства.

У цей же день буде проведено засідання секції «COMPUTER SCIENCES AND TECHNOLOGY», протягом якої молоді дослідники дискутуватимуть стосовно вирішення низки питань щодо розвитку та впровадження останніх комп’ютерних технологій, а також перспектив виготовлення та використання альтернативних джерел енергії в Україні.

Після перерви, 16 листопада, роботу конференції продовжать засідання одразу трьох секцій: «SOCIÉTÉ. ÉCONOMIE. TECHNOLOGIES ET INNOVATIONS», «ISSUES AND TRENDS IN MODERN ECONOMY», «INNOVATIONEN UND NEUE TECHNOLOGIEN» французькою, англійською та німецькою мовами відповідно. Засідання секцій включатимуть прямий зв’язок з учасниками з-за кордону, що наразі навчаються за програмами подвійного диплому.

Закриватиме роботу конференції остання англомовна секція «FOOD SECURITY AND LAND QUESTIONS», на якій буде представлено та обговорено інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв та розглянуто проблеми екологічної безпеки.

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі!

Викладач кафедри «Іноземні мови»,

заступник голови РМУС ТДАТУ (ННІЗУП),