Професійний розвиток викладачів, які уперше займають посаду декану, завідувача кафедри тощо передбачає обов’язкову необхідність навчання за напрямом діяльності протягом перших двох років. Нові керівники структурних підрозділів та досвідчені колеги на чолі з ректором ТДАТУ успішно пройшли відбір та беруть участь у програмі підвищення кваліфікації в межах освітнього проєкту Асоціації IT Ukraine «IT for Uni: Bootcamp 2.0». Курс спрямований на набуття компетенцій, необхідних для поліпшення якості управління навчанням та освітніми послугами. Загалом на участь у проєкті надійшла 231 заявка із 40 міст України, за якими було відібрано 160 учасників із 93 закладів вищої освіти України, у тому числі 10 представників ТДАТУ.

Програма започаткована МОН України та Мінцифри за участю компаніями-партнерами, серед яких Softserve, Payoneer, Sigma Software, Globallogic, Lionwood.Software, GoIT, N-iX, Luxoft, EPAM Ukraine, DAN IT, Mate academy, Weblium, Miratech, ITVDN, Eleks, bandera agency, IT STEP Academy, Ukrainian Startup Fund, PMI Ukraine Chapter. Генеральним партнеро програми є банк UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Протягом 10 тижнів учасники опанують 10 модулів, 20 лекцій та 10 воркшопів на актуальні теми, зокрема:

• сучасні інструменти побудови освітніх програм;
  • управління людьми та ресурсами, робота команди;
  • проєктний менеджмент;
  • ефективна комунікація;
  • лідерство та people skills ефективного менеджера;
  • диджиталізація освітніх процесів;
  • ШІ в освітньому процесі;
  • маркетинг;
  • міжнародна співпраця та сучасний бізнес;
  • тренди в освіті 2024-2025.

Навчальний курс передбачає також створення спільноти менеджерів та керівників ЗВО, самостійне опрацювання додаткових ресурсів і менторські години зі спікерами. Насичена програма навчання сприятиме впровадженню інноваційних інструментів розвитку університету.

2024-Буткемп