18 жовтня 2019 року студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у складі двох команд TSATU_CodeSenior та TSATU_CodeRebus прийняли участь у другому міському хакатоні YouthITfestII, який пройшов у Мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенеів №23 в рамках тижня кодування Європи та ініціативи Meet and Code за підтримки компанії SAP та виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.
Хакатон об’єднав студентів, учнів, науковців, ІТ-розробників та стартами задля вирішення міських проблем. В плідній співпраці з менторами команди напрацювали ідеї по таких напрямках: соціальні стартапи, екологічні стартами, навчальні ігри соціального характеру для малечі, розпізнавання або попередження шейків, боротьба з кібербулінгом, кібертроллінгом та цькуваннями у мережі Інтернет.
Команди ТДАТУ представили свої проекти по попередженню та боротьбі з кібербулінгом.
Команда TSATU_CodeSenior у складі Башука І.Ю.,Мелешка О.Д., Ніконенка О.А. та Семенова М.О. на чолі з капітаном команди Гешевою Г.В. представили проект «Попередження і боротьба з кібербулінгом, кібертроллінгом та цькуваннями у мережі Інтернет», за який отримала позитивні відгуки від членів журі і зайняла почесне ІІ місце.
Команда TSATU_CodeRebus у складі Безденежних А.О., Мандзюка С.О., Радзіховського В.В. та Фесенка О.К. на чолі з капітаном команди Семеновим Є.О. представили також проект по боротьбі з кібербулінгом і отримала від журі схвальні відгуки і пропозиції подальшого розвитку проекту команди.
Учасники хакатону зазначили, що це був чудовий досвід командної роботи в пошуку креативних ідей та отримали досвід і позитивні емоції.
Вітаємо переможців!





