Безпосередню участь в науковому житті університету та країни в цілому приймають викладачі кафедри Комп’ютерних наук. Участь у семінарах, конференціях, симпозіумах, на різних рівнях, вважається пріоритетною діяльністю професорсько-викладацького складу кафедри.

Науково-практичні заходи 2022-23 н.р.

Конференції:

  • 30 вересня 2022 року на кафедрі вищої математики та фізики відбулась III Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації». Кафедру комп’ютерних наук на конференції представляла завідувачка Юлія Холодняк, наукова діяльність та інтереси якої тісно пов’язані з тематикою науково-практичного заходу. За результатами роботи опубліковано матеріали конференції.
  • 8 вересня 2022 року викладачі ТДАТУ к.т.н., доцент Юлія Холодняк та к.т.н. Мірошниченко М.Ю. взяли участь у роботі ХXІV Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасні проблеми геометричного моделювання”. Конференція проходила за підтримки Української асоціації з прикладної геометрії.
  • Прийма С. М. Професійний розвиток викладача ЗВО в умовах цифровізації суспільства. / Прийма С. М. // Доповідь на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток педагогічної майстерності майбутнього педагога в умовах освітніх трансформацій» (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Глухів, 13 травня 2022 р.).
  • Прийма С. М. Розвиток мобільного навчального середовища як проблема методики використання інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній освіті. / Прийма С. М. // Доповідь на І Всеукраїнських прокопенківських читаннях «Освіта збереже Україну» (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, 10 червня 2022 року, м. Харків).
  • Pryima S. Use of semantic technologies in advisory software development / Rogushina, J., Gladun, A., Pryima, S., Strokan, O. // International Conference on Software Engineering – SoftEngine22 (Kyiv, April 10 – 12, 2022).

Науково-практичні заходи 2020-21 н.р.

 

І ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Конференція

Студентська науково-практична конференція (на платформі Zoom). Секція “Комп’ютерні науки”

12 Листопада 2020 року на кафедрі «Комп`ютерні науки» були проведена студентська науково-практична конференція.

Теми на студ. конференцию 2020 КН

ВИТЯГ

 

IV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід»

Науковий семінар «Базові ресурси для науковця»

Вебінар «Промышленный Интернет вещей (IIoT). Интеграция уровня Edge с использованием Node-RED»

6 МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ СІТI2020 «Комп’ютер і комп’ютерна техніка»

ДВАНАДЦЯТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОГРАМУВАННЯ УкрПРОГ’2020

Науково-практичні заходи 2019-20 н.р

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СONNECTING YOUNG PEOPLE FOR LEARNING IN EUROPE» – у конференції прийняла активну участь керівник проекту і завідувач кафедрою Оксана Вікторівна Строкань.

Турніри з кіберспорту

Результати кіберспорту ТДАТУ 2019 – 7 грудня 2019 року на базі кафедри КН відбувся турнір з кіберспорту.

Участь у турнірі приймали студенти ТДАТУ, учні шкіл Мелітополя.

 3 місце зайняла команда School party KORIZZA (Гімназія №1).

 2 місце зайняла команда Neoc  (ТДАТУ).

1 місце зайняла команда Debzik1 (ТДАТУ).

Науково-практичні заходи 2018-19 н.р

International IT Forum 2019 – International IT Forum 2019 – це захід міжнародного масштабу для власників бізнесу, провідних фахівців у сфері маркетингу, web/mob development, blockchain та проактивних громадян, які прагнуть проводити свій час із користю. Офіційний захід міжнародного рівня не могли пропустити і викладачі кафедри комп’ютерних наук: завідувач кафедрою доцент Оксана Вікторівна Строкань і доцент Дмитро Вікторович Лубко.

Науково-практичні заходи 2017-18 н.р

Конференція з доповіддю на тему “АВТОМАТИЗОВАНА МЕТЕОСТАНЦІЯ МОНІТОРИНГУ ЗОВНІШНІХ ПОГОДНИХ УМОВ”.

З 3 по 5 жовтня 2018р. у Миколаївському національному аграрному університеті проводилась міжнародна науково-практична конференція “Впив змін клімату на онтогенез рослин”.Асистент кафедри компютерних наук Литвин Юлія Олександрівна та к.т.н., доцент кафедри КН Строкань відвідали цю конференцію з доповіддю на тему “АВТОМАТИЗОВАНА МЕТЕОСТАНЦІЯ МОНІТОРИНГУ ЗОВНІШНІХ ПОГОДНИХ УМОВ”. Актуальність питання полягає у тому, що спостереження за метеорологічними умовами та їх зміною має велике практичне в умовах овочівництва закритого та відкритого ґрунту.  Ця зустрічь була обмовлена тим,що інформаційні технології широко впроваджуються в усі сфери життя, особливо в аграрну сферу.

001

 

 

Конференція з доповіддю на тему “Модель розпізнавання мовлення для вирішення задачі керування елементами веб-сайту”.

14-15 червня 2018 року у МДПУ проходила Х Всеукраїнська науково-практична конференція ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ. Представники кафедри: Литвин Ю.О., Строкань О.В. брали участь у цьому заході.

Науково-практичні заходи 2016-17 н.р

Науково-практичні заходи 2016-17 н.р – на кафедрі «Комп`ютерні науки» були проведені студентські та викладацькі конференції.

 

ВИСТАВКА НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ КАФЕДРИ „КН” ТДАТУ

Виставки кафедри КН – 15 вересня в Таврійському державному агротехнологічному університеті кафедрою комп’ютерних наук були представлені наукові досягнення.

 

Міжнародні конференції

Міжнародні конференції кафедри КН – викладачі кафедри КН брали участь у міжнародних семінарах та конференціях.