У Запоріжжі у виставковому комплексі “Козак-палац” 27 вересня 2019 року стартував міжнародний International IT Forum 2019 за підтримки Офісу Президента України. International IT Forum 2019 – це захід міжнародного масштабу для власників бізнесу, провідних фахівців у сфері маркетингу, web/mob development, blockchain та проактивних громадян, які прагнуть проводити свій час із користю.
Офіційний захід міжнародного рівня не могли пропустити і викладачі кафедри комп’ютерних наук: завідувач кафедрою доцент Оксана Вікторівна Строкань і доцент Дмитро Вікторович Лубко.
На відкритті International IT Forum 2019 виступив Віце-прем’єр міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, який презентував концепцію цифрової держави – бренд “Держава в смартфоні”. Під час презентації концепції “Держава в смартфоні”, Михайло Федоров зазначив, що проблема, з якою зіткнулися в Україні – неналежна якість електронних сервісів та послуг. Рішення, яке пропонує Уряд – максимально автоматизувати всі сервіси, щоб чиновники не брали участь у відносинах «держава-населення».
Крім локації спікерів, на форумі була представлена експозона, на якій понад 50 компаній України і світу представили свої найсучасніші цифрові розробки робототехніки, безпілотних технологій, штучного інтелекту, доповненої і віртуальної реальності, софтів для бізнесу, безпеки життя та майна тощо.
Захід був дуже цікавий і пізнавальний, надав море емоцій та ідей для подальшого розвитку спеціальності «Комп’ютерні науки»!