2023-2024 навчальний рік

Коломоєць Д.А. взяв участь у роботі ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Наукова молодь-2023», що відбулась 21 листопада 2023 р. у м. Київ з доповіддю «Кібербезпека в сучасних комп’ютерних системах: загрози та захист» (науковий керівник: к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.)

Лялюк І.Р. взяв участь у роботі IХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в XXI сторіччі», що відбулась 30 листопада 2023 р. у м. Полтава з доповіддю «Інтернет речей та його роль у розвитку інформаційних систем» (науковий керівник: к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.)

Яковлєв Д.М. взяв участь у роботі IХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в XXI сторіччі», що відбулась 30 листопада 2023 р. у м. Полтава з доповіддю «Інтеграція технологій інтернету речей в системах управління «Розумний будинок»» (науковий керівник: к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.)

Верещага Ю.В. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Українські студії в європейському контексті», що проходила 20 жовтня 2023 р. у м. Київ з доповіддю «Розробка програмного додатку для обробки зображень» (науковий керівник: к.т.н., ст. викл. Мірошниченко М.Ю.).

Коломоєць Д.А. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Українські студії в європейському контексті», що проходила 20 жовтня 2023 р. у м. Київ з доповіддю «Особливості автоматизованого тестування якості програмного забезпечення» (науковий керівник: к.пед.н., доцент Шаров С.В.).

Назаров Є.М. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Українські студії в європейському контексті», що проходила 20 жовтня 2023 р. у м. Київ з доповіддю «Захист на рівні додатків: сучасні виклики та технології» (науковий керівник: к.т.н., ст. викл. Мірошниченко М.Ю.).

Рудніцький Я.Е. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Українські студії в європейському контексті», що проходила 20 жовтня 2023 р. у м. Київ з доповіддю «Штучний інтелект в освіті: ChatGPT як ключовий інструмент для покращення навчання здобувачів освіти» (науковий керівник: к.ф.н., доц. Землянський А.М.).

Рудніцький Я.Е. взяв участь у роботі VІІ Усеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника» , що проходила 26-27 жовтня 2023 р. у м. Суми з доповіддю «Можливості штучного інтелекту для самоосвіти студентів» (науковий керівник: к.ф.н., доц. Землянський А.М.).

2022-2023 навчальний рік

Супрун М.В. взяв участь в роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації”, яка проходила з 29 по 31 травня 2023 р. на базі кафедри вищої математики та фізики ТДАТУ, з доповіддю «Розробки електронних підручників за умов дистанційного навчання».

Назаров Є.М. взяв участь в роботі IІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, яка проходила з 30 січня по 24 лютого 2023 р. на базі ТДАТУ, з доповіддю «Автоматизація тепличного господарства. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі».

З 2 по 19 грудня 2022 року на кафедрі комп’ютерних наук відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні комп‘ютерні та інформаційні системи і технології». У роботі конференції зв’яли участь здобувачі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з наступними доповідями

В період з 10 по 25 листопада 2022 р. проходила Х Всеукраїнська науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти ТДАТУ, в якій взяли участь здобувачі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з наступними доповідями

 

Збірник 2021