Коломоєць Д. Кібербезпека в сучасних комп’ютерних системах: загрози та захист. Збірник матеріалів ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Наукова молодь-2023» (Київ, 21 листопада 2023 р.). К.: ЦП «КОМПРИНТ», 2023. С. 85-90. Науковий керівник к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.

Лялюк І.Р. Інтернет речей та його роль у розвитку інформаційних систем. Наука і молодь в XXI сторіччі : збірник тез доповідей IХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 30 листопада 2023 року). Полтава: ПУЕТ, 2023. С. 358-360. Науковий керівник к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.

Яковлєв Д.М. Інтеграція технологій інтернету речей в системах управління «Розумний будинок». Наука і молодь в XXI сторіччі : збірник тез доповідей IХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 30 листопада 2023 року). Полтава: ПУЕТ, 2023. С. 376-378. Науковий керівник к.т.н., доцент Холодняк Ю.В.

Верещага Ю.В. Розробка програмного додатку для обробки зображень. Українські студії в європейському контексті: зб. наук. пр. 2023. №7. С. 180–186. (науковий керівник: к.т.н., ст. викл. Мірошниченко М.Ю.).

Коломоєць Д.А. Особливості автоматизованого тестування якості програмного забезпечення. Українські студії в європейському контексті: зб. наук. пр. 2023. №7. С. 247–252. (науковий керівник: к.пед.н., доцент Шаров С.В.).

Назаров Є.М. Захист на рівні додатків: сучасні виклики та технології. Українські студії в європейському контексті: зб. наук. пр. 2023. №7. С. 300–307. (науковий керівник: к.т.н., ст. викл. Мірошниченко М.Ю.).

Рудніцький Я.Е. Штучний інтелект в освіті: ChatGPT як ключовий інструмент для покращення навчання здобувачів освіти. Українські студії в європейському контексті: зб. наук. пр. 2023. №7. С. 247–252. (науковий керівник: к.філос.н., доцент Землянський А.М.).

Назаров Є.М. Автоматизація тепличного господарства. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі: матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конференції молодих учених (Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р.) / ТДАТУ: ред. кол., С. В. Кюрчев, В. М. Кюрчев, В. Т. Надикто, О. Г. Скляр [та ін.]. – Запоріжжя: ТДАТУ, 2023. С. 34-35. Науковий керівник: ст. викл. Темніков Г.Є.

Супрун М.О., Валієва К.М. Розробки  електронних  підручників за умов дистанційного навчання.  Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації: матеріали ІV Міжнародної наук.-практ. інтернет-конф. (м. Запоріжжя, 29-31 травня 2023 р.) / [за наук. ред. С. В. Кюрчев, В. О. Радкевич, В. М. Кюрчев та інш.]. Запоріжжя : ТДАТУ, 2023. С. 401-406. Науковий керівник: Гешева Г.В.

Величко С.Д. Автоматизація розрахунку транспортної задачі у мережевій постановці. Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності: Зб. наук. праць Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів. – Львів: ЛДУ БЖД, 2023. С.348-352. Науковий керівник: ст. викл. Зінов’єва О.Г.

Кучерков А.О. Напрямки використання криптовалюти. Українські студії в європейському контексті: зб. наук. пр. 2022. №6. С.97–101. Науковий керівник: к.пед.н., доцент Шаров С.В.