Першого вересня 2022 року у режимі Zoom-конференції для студентів 2 курсу (21КН група), 3 курсу (31КН), 4 курсу (41КН) та 2С курсу (21СКН) були проведені кураторами груп перші тематичні кураторські години у 2022-23 навчальному році. Теми кураторських годин – “День знань. 1 вересня”.

Також окрім самої тематики зустрічі, куратори зі студентами обговорювали багато організаційних питань. А саме студентів цікавили питання навчання, розкладу занять, графік навчального процесу, терміни та строки зимових та літних канікул, питання дуального навчання, питання вступу на військову кафедру та ще багато інших.

Всі студенти були задоволені довгоочикуваною зустріччю з куратором та з товаришами по групі після тривалих канікул.

Всі вони отримали докладні відповіді на свої питання та вже з 5 вересня  почнуть з радістю очікуване навчання на нових курсах у нашому Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

В добрий навчальний путь студенти!

Хай ваші сесії будуть легкими, знання глибокими, а шлях до знань цікавим!