ПІДСУМКИ

ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт

До участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу в 2017-2018 н.р. на розгляд конкурсних комісій базових ВНЗ України студентами ТДАТУ було відправлено 65 наукових робіт.

За підсумками конкурсу Наказом МОН № 827 від 31.07.2018 р. 13 студентів нашого університету зайняли призові місця.

ВІТАЄМО

переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з технічних, гуманітарних, економічних і природничих наук:

Диплом I ступеня:

ШПИЛЬОВА ОЛЕКСАНДРА (факультет інженерії та комп’ютерних технологій; науковий керівник к.т.н., доцент Пихтєєва І.В.; спеціальність «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»)

ТОРБУНОВА АНАСТАСІЯ (факультет інженерії та комп’ютерних технологій; науковий керівник к.т.н., доцент Пихтєєва І.В.; спеціальність «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»)

Диплом II ступеня:

СЕЛЬСЬКА АНАСТАСІЯ (механіко-технологічний факультет; науковий керівник д.т.н., професор Панченко А.І. спеціальність «Автомобільний транспорт»)

КАРПЕНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР (факультет інженерії та комп’ютерних технологій; науковий керівник к.т.н., доцент Мацулевич О.Є.; спеціальність «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»)

ТУТИНІН ДМИТРО (факультет інженерії та комп’ютерних технологій; науковий керівник к.т.н., доцент Мацулевич О.Є., спеціальність «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»)

МАРЧЕНКО КАТЕРИНА (факультет економіки та бізнесу; науковий керівник к.е.н., ст. викладач Осипенко С.О.; спеціальність «Публічне управління та адміністрування»)

Диплом III ступеня:

ЦИФРА ЮРІЙ (механіко-технологічний факультет; науковий керівник д.т.н., професор Волошина А.А. спеціальність «Механічна інженерія»)