Науково-дослідний інститут стратегії соціально-економічного розвитку агропромислового  виробництва півдня України

ПРУС ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ДИРЕКТОР НДІ СТРАТЕГІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

АПВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

НДІ створено 23 жовтня 2007 р. з метою вирішення ряду проблем економіки, підприємництва, маркетингу, менеджменту, фінансово-кредитного та обліково-аналітичного забезпечення агропромислового виробництва, забезпечення інтеграції навчальної, науково-дослідної та науково-інноваційної діяльності, ефективного поєднання розвитку науки і виробництва.  До складу НДІ входять два відділи з шістьма лабораторіями, які очолюють провідні вчені.

Протягом останнього часу науковцями були розроблені:

• система управління конкурентоспроможністю сільськогосподарських підприємств та підвищення конкурентоспроможності їх продукції;
  • методологічні основи розвитку малого бізнесу в сільському господарстві;
  • напрями розвитку особистих селянських господарств на засадах підприємництва;
  • система антикризового управління витратами на оплату праці;
  • стратегія формування фінансового потенціалу сільськогосподарських підприємств;
  • система фінансового регулювання та стимулювання підприємницької діяльності в аграрному секторі;

На сьогодні діяльність науковців направлена на пошук рішень актуальних проблем агропромислового виробництва (наукові програми НДІ ССЕРАПВ_ 2016-2020 рр.)

Вченими інституту проводиться підготовка кандидатів наук у галузях знань «Управління та адміністрування» й «Соціальні та поведінкові науки». До наукової діяльності залучаються студенти, які приймають активну участь та перемагають у всеукраїнських і регіональних конкурсах. Науковці НДІ надають рекомендації сільськогосподарськими товаровиробниками регіону, допомагають сільським та селищним радам Запорізької області в економічному обґрунтуванні напрямків їх діяльності, приймають по­стійну участь у районних семінарах та інших науково-практичних заходах, які організовують ТДАТУ та Департамент агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації.

Адреса НДІ  ССРАПВПУ: 72312, м. Мелітополь, пр-т Б.Хмельницького  18

E-mail: yurii.prus@tsatu.edu.ua

Телефон: (0619) 42-31-92

Структура НДІ