Результати проведення конференції

Програма конференції

Пленарне засідання та робота секцій конференції

Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки і бізнесу”

Анонс заходу

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки і бізнесу», яка відбудеться 6 грудня 2023 року. До участі запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, здобувачів освіти, практиків.

Мета конференції – обговорення важливих аспектів сучасних умов функціонування та перспективних напрямів розвитку економіки і бізнесу.

Форма участі – дистанційна.

Робоча мова конференції – українська.

За результатами конференції планується видання електронного збірника тез доповідей, який буде доступний у відкритому доступі на сайті ТДАТУ після 10 грудня 2023 р.

Тематичні секції конференції

1. Економіка України в умовах глобалізації.
  2. Перспективні напрями розвитку туризму.
  3. Проблеми та перспективи розвитку підприємництва.
  4. Забезпечення сталого розвитку регіонів.
  5. Проблеми та перспективи розвитку міжнародних економічних відносин.

Організаційний комітет конференції:

Колокольчикова І.В. – голова організаційного комітету, д.е.н., професор, декан факультету економіки і бізнесу ТДАТУ
Коноваленко А.С. – заступник голови організаційного комітету, д.е.н., директор Науково-дослідного інституту соціально-економічного розвитку регіону ТДАТУ
Макаренко П.М. – член-кореспондент академії  НААН України, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського державного аграрного університету
Болтянська Л.О. – к.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки і бізнесу ТДАТУ
Сиротюк Г.В. – к.е.н., доцент Львівського національного університету природокористування
Власюк Ю.О. – к.е.н, доцент ВСП Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету “Львівська політехніка”

Контрольні дати

• до 3 грудня 2023 р. – реєстрація учасників та подання тез доповідей
  • 5 грудня 2023 р. – формування програми конференції
  • 6 грудня 2023 р. – робота секцій
  • 7-10 грудня 2023 р. – формування Збірки тез за матеріалами конференції

Щоб взяти участь у конференції необхідно

1. Ознайомитись із вимогами до оформлення та структури тез (див.нижче)
2. Підготувати до публікації тези доповідей, оформлені у відповідності до вимог. Для зручності завантажуйте шаблон тез доповіді та готуйте тези, зберігаючи оформлення документу
3. Зареєструватись для участі у конференції та надсилати підготовлені тези
4. Доєднатись до роботи обраної секції конференції 6 грудня учасники зможуть за посиланням, яке буде надіслано на електронну пошту, зазначену при реєстрації

Вимоги до оформлення тез доповідей

• Текст статті друкується в редакторі Microsoft Word
  • Поля аркушу – по 2 см з усіх сторін
  • Шрифт – Times New Roman, 12 пт.
  • Вирівнювання по ширині сторінки
  • Міжрядковий інтервал – одинарний
  • Абзацний відступ – 1 см.
  • Обсяг тез доповідей, включаючи таблиці, рисунки та список використаних джерел, не повинен перевищувати 3 повні сторінки та 1Мб в електронній версії.
  • При наборі формул використовується Редактор формул (Microsoft Equations).
  • Таблиці та рисунки мають бути виконані чітко, пронумеровані та розміщені після посилань на них у тексті. Слід уникати повторів інформації у тексті, підписах до рисунків і таблиць.
  • Матеріали, які не відповідають вимогам до оформлення, мають значні граматичні та орфографічні помилки, будуть повернуті авторам на редагування.