Кафедрою економіки і бізнесу ТДАТУ було організовано проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки і бізнесу», що об’єднала науковців для обговорення результатів наукових досліджень.

Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Полтавського державного аграрного університету, Львівського національного університету природокористування, Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка”, здобувачі вищої освіти всіх рівнів взяли участь в дискусії та опублікували власні наукові здобутки.

Учасники конференції обговорювали необхідність вирішення актуальних проблем економіки України в умовах глобалізації, перспективних напрямів розвитку туризму, вирішення проблем та визначення перспектив розвитку підприємництва, стратегії забезпечення сталого розвитку регіонів, необхідності вирішення проблем розвитку міжнародних економічних відносин.

Під час пленарного засідання відбулась продуктивна дискусія та обговорення запропонованих доповідей щодо впровадження практики соціальної відповідальності бізнесу в українських реаліях, впливу макроекономічних факторів на розвиток підприємств, впливу євроінтеграційних процесів на вибір стратегічного вектору розвитку бізнесу та реформ в Україні. Всі учасники дійшли висновку, що саме наукове підґрунтя має стати запорукою визначення перспективних та інноваційних підходів вирішення проблем сьогодення, що ставить перед науковцями нові завдання та виклики.