ВСІ УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE_на 01.01.2022.
Перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection – https://openscience.in.ua/ua-journals


 

ПЕРЕЛІК наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік


 

Перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2022 рік


 

23.11.2021 набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання присудження (позбавлення) наукових ступенів»  від 17.11.2021 р. № 1197, що затверджує «Порядок присудження та позбавлення наукового ступеня доктора наук»


 

Визначити код УДК ви можете за цим посиланням: http://teacode.com/online/udc/


 

ШАБЛОН для перевірки відповідності дисертаційної роботи


Оголошується прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців. Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік 31 жовтня 2021 року до 15:00. Наступне коло подання заявок на навчання в 2022-2023 академічному році відбудеться 30 квітня 2022 року.

Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Лист МОН. Додаток.


Міжнародна науково-практична конференція АГРАРНА ОСВІТА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ МАЙБУТНЄ, присвячена 100-річчю Луганського національного аграрного університету, 15-16 листопада 2021 року

Строки до 5 листопада, участь безкоштовна. Запрошення


МОН пропонує для громадського обговорення проєкт порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії


МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку присудження доктора наук

 


 

Авторські  ідентифікатори Publons| IDResearcher, ORCID та інші


Профіль науковця в ORCID

Як зареєструватися в ORCID та редагувати свій профіль


 GOOGLE академія для науковців


Google Академія Інструкція користувача


Пошук журналів у WEB OF SCIENCE


 Scopus Стислий посібник


 Профіль автора у SCOPUS


 Перелік наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 рік (лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” від 13.01.2021 № 221/10-370)


Проєкт ЄС «Мережа національних Еразмус+ офісів та національних команд експертів з реформування вищої освіти –Національний Еразмус+ офіс в Україні»


Список видань, які індексуються у наукометричних базах Scopus та WoS за посиланням: https://openscience.in.ua/ua-journals


РЕЄСТР наукових видань України


Оновлений перелік журналів, які індексуються у Scopus (станом на березень 2021 р.). Завантажити файл.


Польська академія наук оголосила про початок конкурсу на стипендіальну програму, яка фінансується Європейським Союзом – PASIFIC (Polish Academy of Sciences’ Individual Fellowships: Innovation & Creativity).

PASIFIC пропонує дворічні постдокторські стипендії для видатних дослідників. Мотивом для тих, хто візьме участь у конкурсі, є сучасна дослідницька інфраструктура, можливість отримати наставницьку підтримку та навчатись, міжсекторальне співробітництво, перспективи подальшого кар’єрного зростання. Критеріями відбору претендентів є наявність наукового ступеню та дослідньцького досвіду не менше 4-х років, а також повна відповідність правилам мобільності (бути нерезидентом Польщі та не займатись дослідженнями у Польщі на постійній основі).
У рамках двох конкурсів, які відбудуться у 2021 році, планується обрати 50 вчених, які проведуть свої дослідження в одному з інститутів Польської академії наук або у Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології у Варшаві.
Кожен стипендіат PASIFIC матиме щомісячне утримання обсягом 2,5 тис. євро та буде забезпечений бюджетом на проект дослідження у сумі 93 тис. євро.

Подати заявку на участь у першому конкурсі можна до 30 червня 2021 року.
Детальніше: https://bit.ly/3ucIn2C, https://pasific.pan.pl/for-applicants/why-apply/


Триває реєстрація учасників науково-популярного заходу “Ніч молодіжної науки – 2021”!
Запрошуємо долучитися активних молодих учених та зареєструватися за посиланням до 21.04.2021 р.: https://forms.gle/YUVgmGhXUWXyBUuK7
Дата та час проведення: 18 травня 2021 року о 18.00-21.00.
Формат проведення: офлайн (парк імені Тараса Шевченка, м. Київ) та онлайн (сторінка РМУ при МОН у Фейсбуці).


Запрошуємо до участі у 13-ій Міжнародній конференції молодих фахівців «Європейський і Національний контексти вчених наукових досліджень»  документі.


Програма вебінарів щодо роботи з базою Scopus, які організовує компанія Elsevier (квітень-червень 2021 року)


Оголошується Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

pologennya_konkurs_2021
inform_letter_2021-1

Див. електронну версію http://krnukonkurs.kdu.edu.ua


Оголошується набір на Програму Два дипломи у Вищій школі управління охороною праці в Катовіцах на 2020-2021 навчальний рік для магістрів першого або другого курсу навчання денної та заочної форми, а також аспірантів. Детальна інформація у прикріплених документах.
Програма 2Д
2 дисципліни за спеціалізаціями_ZA_2D ang

Програма для аспірантів “Global Food Venture Programme 2021 “. Деталі за посиланням.

GFVP21_description
GFVP Newsletter_2021

Лист МОН щодо перевірки видань для публікації


Звертаємо вашу увагу, що 01 липня 2021 року втрачає чинність Порядок присудження наукових ступенів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 року № 567. Повідомлення спеціалізованих вчених рад про прийняття дисертації до захисту припиняються прийматися Міністерством 10 березня 2021 року. Деталі за посиланням.