До уваги науково-педагогічних працівників!

Розпочато прийом статей до Збірника науково-методичних праць ТДАТУ «Удосконалення освітньо-виховного процесу у закладі вищої освіти», який триватиме до 30 квітня 2020 року. З вимогами оформлення статей можна ознайомитись за посиланням Вимоги до оформлення статей.

До уваги завідувачів кафедр! (Оновлено)

Необхідно терміново, до 12.09.19! заповнити таблицю самоаналізу рейтингу кафедри з профорієнтаційної роботи та надати дані до НМЦ в електронному та паперовому варіанті. УВАГА: ЗМІНИ в таблиці  рейтинг – профорієнтація. п1.

До уваги викладачів!

Запрошуємо Вас до школи педагогічної майстерності! Наступний семінар на тему “Лекція про лекцію” відбудеться 7 травня 2019 року о 14-00 в малому конференц.залі (1.111)  Доповідач: доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Тараненко Галіна Григорівна Списки учасників семінару необхідно надати на електронну почту НМЦ nmc@tsatu.edu.ua не пізніше 6 травня.

До уваги викладачів!

Необхідно ознайомитися з проектом Положення про рейтинг НПП 2018-2019 та надати свої зауваження і пропозиції до НМЦ не пізніше 15.11.18!!!

До уваги викладачів університету!

Необхідно ознайомитися з проектом Методики рейтингового оцінювання діяльності кафедр 2018-2019 та надати свої пропозиції або зауваження на nmc@tsatu.edu.ua до наступного засідання НМР, яке відбудеться 16 жовтня 2018 року