Св. Миколай   19 грудня традиційно відзначається День Святого Миколая . У цей день всі ми перетворюємося на дітей, які цього дня із самого ранку починають шукати подарунки у себе під подушкою. Це свято в Україні люблять і дорослі, і діти.  Святого Миколая не можна прирівнювати до Санта Клауса чи Діда Мороза. Адже два останніх — це персонажі, що символізують дух Нового Року. Святий Миколай же до цього відношення не має. На відміну від новорічних “дідусів”, він є справжнім святим, який своїм життям та благородними вчинками, заслужив такий почесний титул.

За легендою, святий Миколай дарує подарунки лише слухняним діткам, а тим, хто робив шкоду протягом року — кладе під подушку різку. Це, як правило, просто застереження для дітей, яке завжди завершується саме подарунками. Але все ж сама легенда несе у собі мораль, що треба прагнути бути хорошою людиною.

7 фактів про Святого Миколая,

які вас здивують